KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769480

nr 1276 9480

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Oljemålning, Signerad a tergo, "Marilyn sjunger för Koreasoldaterna". Olja på duk, 41x41 cm

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:07:14

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström